ONLINE KŘÍŽOVKY .CZ | luštěte a vyhrajte

Dobrý den, dnes je 21. 9. 2019, svátek má , zítra


 

 

 

Code by PCHweb.cz

 

TOPlist

Jak můžete vyhrát

Pro jednoho výherce v jednom měsíci máme výhru:

STÍRACÍ LOS.

Pro zařazení do slosování o ceny pošlete alespoň jedno správné řešení kterékoliv zveřejněné soutěžní křížovky nebo osmisměrky. Od února 2018 losujeme v jednom měsíci ze všech správných řešení jednoho výherce, kterému pošleme stírací los.

Řešení ve tvaru: KÓD KŘÍŽOVKY TEXT (např. KRIZOVKA 29 Pec nám spadla) posílejte do 10 dnů od uveřejnění soutěžních  křížovek na mailovou adresu: onlinekrizovky@seznam.cz
Odesláním řešení s adresou dáváte výslovný souhlas k použití všech svých doručených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v evidenci na dobu nejdéle jeden rok. Osobní údaje vylosovaného výherce budou zveřejněny pouze na těchto stránkách a to v podobě jméno (pouze iniciály), celé příjmení a název města (obce), a to po dobu maximálně jednoho roku.
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v evidenci a budou sloužit pouze pro nutné úkony spojené s kontaktováním výherce a odesláním výhry. Zpracováváme pouze údaje výherce, ostatní doručené maily s osobními údaji jsou po posledním dnu v měsíci smazány.

 

Blahopřejeme výhercům soutěžních křížovek

Srpen 2019: Z. Freibergová, Kovářská
Správná znění tajenek: … jámu kopá, je u něho na brigádě.  ... budova Záložny. ... vás může v tichu utopit. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.  ... jako sedativa. Kdo pole pluží, obilí draží. ... pomalou smrt v montérkách. ... poprvé záleží.  ... slovenský hudební festival Pohoda.  Volte naši stranu! ... nadějemi tancuje do náruče smrti. ... trávící obtíže. ... jsem si tě vzala jen pro peníze. Šetři si lucernu na temné časy.  ... ukryl do podzemí. Daleko lepší je mít ji jako přítele.  ... vždyť nevíš, co den zrodí.  ... k barvení ovčí vlny.  ... aby bylo možné nás popohnat.  ...  jazyk zrádný na okamžik. ... katedrála Nejsvětější Trojice. ... osel a sežere ji. Především celníky. ... kdo nedá nic, je darebák anebo blázen. ... také do smoothie. Všude dobře, doma manželka. ... na špatně se hojící rány. ... jejich debilitou. ... a nové pravdy se přijímají těžko.  ...  neste si následky.... však nám život brzy přejde.

Červenec 2019: P. Havrlantová, Rybí
Správná znění tajenek: Samota je vlastí velikých duší.  Hordubalové  ... i tak bude pršet po několik dnů. ...je součást ocasu páva.  ... odvahu a velikost.  ... když se časy zamračí, zůstaneš sám. Habr obecný  ... že už nemusím lézt po tom zábradlí. ... kalvínské gymnázium. ... je samička od krkavce.  ... první žvýkačka ve střední Evropě. Tak mě, prosím, vyhoďte. ... přec dala příroda každému tvoru. ... přívrženci Lenina. ... dva kilogramy.  Krabičku cigaret a zapalovač.  ... království Pugam. ... pokud se mezi ně nepostaví třetí.  Morčata přenáší mor. ... a proto veselá. Princezna se zlatou hvězdou  ... nerodí živá mláďata.  ... třeba před oslem jdi na kolena. ... a štěstí od života. ... a sudoběžníky.  ... a důkladně mi popište, jak vypadá. ... Westminster. Chlap má smrdět i na obrázku. Olše lepkavá ... když nemůžeš, ale ne, když nechceš. ... datle a pomeranče.


Červen 2019: N. Šaldová, Rakovník

Správná znění tajenek: ... hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá. Jezuitská kolej  ...  vejdou do vany.  ... tak, jako bychom se viděli naposledy. Golet v údolí  ... než dům plný obětních hodů a spory.  ... dlouhé klobásy a krátká kázání. ...  je diagnóza. ... stopy lásky, které tu po nás zůstanou.  ... pouze z hloubi děr.  ... pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi.  ... medvědi už bručí. Plaché příběhy... bič, na osla uzdu, na hřbet hlupáků hůl. Červená hora Nitro, ale určuji svými myšlenkami.  ... jenže to jsi měla jen jednu. ... je opera chudých. ... můžeš kopnout,

když nefunguje software. Pasáček z doliny ... srdcí, nikoliv ve snášenlivosti duší. Klokočské skály ... už je tu počtvrté!  ... to je muž, který klame slibováním darů.  ... ve spánku jiných. ... a brzy, po tom se nejvíc žadoní a slzí. ... pro výrobu chleba. ... by mohl promluvit ve dne. Krásná žena, zbytečná starost. ... zůstali přáteli.

Květen 2019: H.Pokorná, Plzeň
Správná znění tajenek: Čukotský poloostrov ... mrazí, studí, nebo jsou deštiví. Spadly by mi brejle. ... posiluje nehty. ... kdy lidé zapomenou na zlato. Kopřiva lužní ... a dostane z nich všechny informace.... přepychové daně. ... mluví pravdu. ... dáti smrt, nepomůže ani zlata čtvrt. ... posiluje dělohu. Když to nevím tak nenapovídám. ... je velmi tvrdé. ... mírní kašel. ... stejně jako cibule, z celé řady vrstev. Slanské vrchy ... rybám se z ní vůbec nechce ven. Naděje je pilíř světa. ... už má pivo na stole. ...  tajgou, tundrou a četnými mokřady. ... že vše je naopak.  Tak jsem v tom a nevím s kým. ... a nekritizují.  Malý Rozsutec ... a nemá naději dosáhnout uspokojení. ... jak moc pospícháte. ... kaskadéra pro záběry, ve kterých pláče. Hnilická Kýčera ... tím víc ti zůstane. ... špatný, měli byste vidět ty ostatní. ... z lesního ovoce.

Duben 2019: I. Pavlíček, Hronov
Správná znění tajenek:  ... hřmění rozbíjí mrazy na mrazíky. Koniklec luční... že Bůh a ďábel spolu vedou dialog. ... láska mateřská a láska zvířete.... vnitřní harmonie. Sklenice vína člověku dobře poradí. Cílem činnosti je dobro. ... je pořád lepší než dobrý den v práci. Kdepak, peníze. ... kterou ti dává jejich krása.... od toho máš učitelku matematiky! Popenec obecný ... citlivost i bolestivost zubního nervu. ... jsou nekonečné. ... stvořitelem nových světů. ... a my v pokoře čekáme, kdy navěky spadne. Zdeněk Grygera. ... vždyť já už to hrozně moc potřeboval. ... o tom, co se nikdy nestane dvakrát. ... měla budoucnost. ... a její transformace v monarchii. Nezmar zelený ... alespoň ji neprodávej za málo. ... na rozloučenou odcházející lásky. ... mého rozhodování. ... jámu kopá, je u něho na brigádě! Otakar Jaroš Kalendář je jízdní řád roku. ... chudokrevnosti. znamená to, že se pohybuješ dopředu.

Březen 2019: KI. Fousková, Praha
Správná znění tajenek: ... je ten největší zázrak přírody. Kajman brýlový ... tak se z ní stane černá díra. veliký muž, je i po pádu veliký. ... to sud polkne. ... napočítal dvakrát do nekonečna. za postní pokrm. ... já ho našel ve tvých věcech. ... když naše křídla zapomenou létat. Jaroslav Durych  podle pověr zahání démony. ... tebe dobré víno. Přece tetičce. ... ozvěna, odpovídá ale nepřichází. ... Portugalci. ... do skříně, jestli tam není Chuck Norris. ... a Univerzity obrany. Mládí nezná věku. ...  plísním, střevním prvokům a parazitům.   srdce lidská. ... ale být čestný, to stojí za námahu. Raroh velký ... kterou udržujte. ... bude mrznout ještě čtyřicet dní. ...  jistší živení. ... ho bylo zakázáno používat v klášterech. ... promluvte si s ním. Humr evropský ... Opravdu dáváte, když dáváte ze sebe. ... na rotopedu. ... podporuje činnost zažívacích orgánů.

Únor 2019: K. Ručka, Raškovice 

Správná znění tajenek:... na Hromnice, bývá jaro blízko velice. ... na Zbraslavi. ... nikoho nezabila, ale proč to riskovat! ... strategické myšlení ... to jde na tloušťku. ... a záleží na tom, do jakého vozu je zapřáhneme. ... letohrádek Portz.  …člověk nemá kdy přemýšlet o zlu. Sebastián ... manžela už klesly. ... byly známé už ve vrcholném středověku. ... oči vypichuje. ... to je také určitý způsob užívání rozumu. Štýrský Hradec ... vlastní nevědomosti. To je klub, do kterého nechodím. ... vědeckou zprávu. ... klapky na oči jsou z vavřínových listů. Zdeněk Junák ... proto ho musíme pít hodně. Smrt je jediná spravedlnost. ... jako nasytit nenasytné. ... továrna na usně a výrobu řemenů. ... je projevem slabé mysli. ... deset včerejších.  S trochou štěstí můžete mít oboje. ...Svatá Barbora. ... na muže, který ji nabídne manželství.

Leden 2019: B. Kiršnerová, Stráž nad Nisou
Správná znění tajenek: ... přejeme řešitelům pevné zdraví. Václav Kaplický ... trvá celý život než na tu osobu zapomene. ... než jsem mu rozdal. ... ho nesmím budit  Smrt je jediná spravedlnost. ... Pohoří kozorohů. Mnohé, co kdysi bylo, je ztraceno. ... koupit druhé. ... kohout nezakokrhá. ... a hudební skladatel Josef Matěj. ... jenom manžel ne. ... musíte se naučit prát pro nic, neptat se. ... mnoho ostud. Karel Janák ... proto někteří lidé chtějí nás soudit za to. ... do počátku jara. ... musíš hledat jakoukoliv jinou věc. ... ale sladce chutná. ...  i žáby a myši. Oči, které plakaly, vidí lépe. Hnojník obecný ... je člověk, který vypadá lépe než vy. ..nahodil celou chalupu. ... jíme, abychom se radovali. ... Mezinárodním dudáckým festivalem ... opilost také. ... nepochopí ani dlouhé vysvětlování. Vícemilice ... že chyboval, je téměř nevinný. ... za zločin, který jste nespáchali.

Prosinec 2018:L. Fuglíková, Kaňovice
Správná znění tajenek: ... poznání, nýbrž praktické umění žít. ... soubor Spinek. Neštěstí druhého váží jako vlas. ...  je třeba si přát mít staré přátele. ... boráček a borák. Svatá Barbora vyhání dřevo ze dvora. František Flos ... používat jeho stará trička na hadry. ... tápání a omylů. Hrad Malenovice Spravedlnost je nejsilnější armáda. ... někdy napadlo něco skutečně závažného. Veverka obecná Čas všechno hojí. ... vždy to najdeš až úplně vespod své tašky. ... ale obě měl levé. ... abych vám řekl pravdu, tak ano i ne. … pohádkové Vánoce ... kapra v rybníku. Protože je nebe modré, mám slzy v očích. ... nadnáší vzduch. Jako ta moje, taky jenom rozkazuje. ... tím, co má, ale tím, co dal.  Zámek Častolovice... dokáže mladým lidem dávat jen láska.

Listopad 2018: Z. Kašparovský, Bílovice
Správná znění tajenek: … listopadové hřmění, v obilí se mění. Teplý úsměv hřeje celou zimu. ... jediným a hlavním lidským hříchem. Poslední štace  … žádná cesta příliš dlouhá. ... rafinovaný, protože se po něm tloustne. ... vítr drobných nepříjemností.  Cerekev ... bojovat za principy než žít podle nich. ... aby se vešly do konzervy. ... postiženo velkou epidemií moru. ... vznikají z malých příčin. ... stejnou pěšinou. ... ale díky nim je náš život úplný. Jindřich Spáčil. ... hovězí vývar se dělá ze dvou kostek. ... dobře, nežli velké špatně. … všechno kolem je váš učitel. ... připojeno k hitlerovské Třetí říši. ... místo aby se jim smály. Člověk hloupý neustoupí. ... smrtelně jedovatý. ... bezbranných, není nikdy zbabělec. ... nakonec zapomíná, že má srdce.  Friesovy boudy. ... knedlíky dělíme na jídlo a pecky. ... a přesto ji nedoprovází domů. ... opravdu jsi sama ohřívala tu konzervu. ... Bůh nedá zdraví, doktor nenapraví.

Říjen 2018: P. Trnka, Slaný
Správná znění tajenek: ... obírá, neboť nepřibude cukru do vína. Láska rohatá  ... jako protijed. se člověk dělí, zatímco smutek nosí sám.  ... tedy už neodešel.  nesnáší oponenta, opilec abstinenta.  ... a to zlaté dno. Krvavý román  ... babičko, jak jsi v mládí upadla do hříchu. ... a mezitím dělá, co chce.  život, neopouští nás ani v hodině smrti. ... musím poděkovat. ... devět univerzit.  Ve čtyři se vrací její muž z práce.  ... abychom mohli milovat déle.  také jako tisícileté hlavní město.  ... akceptuje mě. ... a blázen, aby míchal. ... koně a lásku lze ukrýt velmi těžko. Archa pro Vojtu   ... v pěkném listí nerodí vždy sladké ovoce. ... jeho, ale o něho. ... pil jejich kávu.  ... před průměrně talentovaným blbem. Poslední motýl  ... když je máme, víme, že pomine. ... inkasovat, loď se potápí. ... jaký jsi, ne co máš. ... je vždy otevřeno, pouštějí i v noci. Tichý společník ještě s tebou, kdybys nikdy neměl nic.

Září 2018: A. Geregela, Praha
Správná znění tajenek: ...tak žíti budeš. Práce často bývá matkou radosti. ... ten doktor je její muž. ... Moguntiacum. ... jako dvojitá fraktura nohy ženy. dva sladké jedy.  ale je to lepší než minule. ... nechápou jak je život těžký. Kněžna Libuše ... se vracíme zpět do svého života. čtyři co tě nesli. jsou způsobeny vadnou křídou. Panna a netvor ... libra léčení. Cesta do hlubin študákovy duše ... protože nikdo ty okamžiky nezná. Je to dobrý, jeď, zprava nic nejede. ... a budeš znát budoucnost. ... že vám vždy půjde nejhůře. Rodinné trampoty oficiála Tříšky ... jaký je teď a jaký bude. ... poplakat jakoby pomalu ani nežila. Obchod na korze moře vysychá, rostou hory. ... taky, ale myslí si že ji poslouchám.  ... způsobí, že začne zvonit telefon. ... nekrolog nikomu neprodlouží život.  Straka v hrsti ... pěstounem svědomí je stud.  ... kdo zná cestu, necestuje s karavanou.

Srpen 2018: A. Szatanová, Ostrava
Správná znění tajenek: Kdyby nebylo oráče nebylo by boháčeJen na to nesmí přijít manželka. Člověk se sto řemesly je nešika.... taky jenom rozkazuje. Věra Galatíková... vyhrožují kočkám pouze z hloubi děr.... pouze my můžeme být slabými. Nic, vrátil se její manžel.... měnit svou víru.... ale jeho způsob je lepší.... je okouzlen a nenajde cestu zpět.... obce Dolní Morava.... patří třetina ran určených manželce. Zvonící meče Dolní Temenice.. co jsem se oženil, nevidím žádné peníze. Dřevohostice Nikdy neopakuj úspěšný pokus! Dejte si pozor na to, co není. ... jsou dlužníci. ... pořádat trhy, vařit pivo, i právo hrdelní. ... toho, který to dělá.  ... jako sochu je jediné hodné zralého muže. ... Jan Roháč z Dubé.  Když vchází víno, odchází tajemství. ... my jim dáme byt oni nám dají klid. ... Dolního Rakouska.  ... zatrpklými generacemi mladých. ... zákon je známost u soudu. ... ještě nezačali dělat. ... jak se snaží vyšplhat na strom.

Červenec 2018: E. Mazačová, Police nad Metují
Správná znění tajenek:... se mše nezpívá. ... společnosti prostřednictvím trestů. ... plny vzpomínek. ... je jinde je nemožné. Každý řezník chválí své hovězí maso.  Jaromír Zápal  ... ctností, nezná míru ani pravidla. Srdci neporučíš. ... na hodiny zpěvu. Moucha chce být také ptákem.  Jaroslav Rudiš  No, zanedlouho bude mít štěňata. ... a dej ho stranou. ... nezvykal na úplatky. se odvažují měnit vše, co není v pořádku. ... svých památek. Na Žižkově válečném voze ... nikoli hříšník. Ne, chce se dělit. ... kdo radost rozdává, ten radost má. ... přináší lítost. Tak já vám za něj jako zaplatím. Jaroslav Bárta ... žít tak, jak žiji. Žebrákova taška není plná.  ... krokodýlů bojí. ... v čase a prostoru určují běh světa. .. vytrvá, vyhraje. Tajemství staré bambitky  ... rozplývají v nic. ... jsou tři nejpyšnější zvířata na zemi.

 

 

doporučte

Doporučte

naše stránky e-mailem
vašim znamým...

 

Zde vypište e-mail, komu chcete odeslat doporučení na tento web
Tento web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace ZDE

 


LÉČITELSTVÍ A PORADNA


 

- - -

 

- - -

Potřebujete si půjčit? Vyberte si ZDE!

Chcete hypotéku? Najdete ji ZDE!