ONLINE KŘÍŽOVKY .CZ | luštěte a vyhrajte

Dobrý den, dnes je 6. 3. 2021, svátek má , zítra


 

 

 

Code by PCHweb.cz

 

TOPlist

Jak můžete vyhrát

Pro jednoho výherce v jednom měsíci máme výhru:

STÍRACÍ LOS.

Pro zařazení do slosování o ceny pošlete alespoň jedno správné řešení kterékoliv zveřejněné soutěžní křížovky nebo osmisměrky. Od února 2018 losujeme v jednom měsíci ze všech správných řešení jednoho výherce, kterému pošleme stírací los.

Řešení ve tvaru: KÓD KŘÍŽOVKY TEXT (např. KRIZOVKA 29 Pec nám spadla) posílejte do 10 dnů od uveřejnění soutěžních  křížovek na mailovou adresu: onlinekrizovky@seznam.cz
Odesláním řešení s adresou dáváte výslovný souhlas k použití všech svých doručených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v evidenci na dobu nejdéle jeden rok. Osobní údaje vylosovaného výherce budou zveřejněny pouze na těchto stránkách a to v podobě jméno (pouze iniciály), celé příjmení a název města (obce), a to po dobu maximálně jednoho roku.
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v evidenci a budou sloužit pouze pro nutné úkony spojené s kontaktováním výherce a odesláním výhry. Zpracováváme pouze údaje výherce, ostatní doručené maily s osobními údaji jsou po posledním dnu v měsíci smazány.

 

Blahopřejeme výhercům soutěžních křížovek

 

 

Listopad 2020: J. Šudoma, PoličkaS
právná znění tajenek: ... sníh odtaje, polím a studnám prospěje. Něžný barbar ... být dostatečně silní na to, aby odešli. ... se schovej, dneska jsi měl pohřeb. ... trpící dnou. Vím, má přes dvacet stehů! žert, humor je životní postoj. ... členem souboru Divadla Járy Cimrmana. Stačí milovat. ... působí toxicky. ... si své věci dávala do své skříně. Musíme si pomáhat ... kdo z řešení dokáže udělat záhadu. Ta to ještě neví. ... snižuje krevní tlak. Máte ho ostrý jako břitvu! ... si vykouzlit svět. ... jako železniční dělník a výpravčí. ... znamená jen jiný střih kalhot. ... zestárnou, máme být jejich služkami. Sluneční stát Protože jste si zapomněl kalhoty. Drby jsou ďáblovým rádiem. Život na zámku ... kdo se nesnaží být dokonalejším. Trepka velká ... velice dobrý, akorát došli chrti. ... a na trávení. ... jimž je naše přátelství lhostejné.
... vápníku a zinku.

Říjen 2020: Z. Šeráková, Znojmo
Správná znění tajenek: ... jsem se tu češtinu nabiftekoval. Černucha setá ... když odvrátíte pohled od svého cíle. ... starou šunku. ... z lásky, nikoli z nenávisti. ... interpretka irských balad Věra Klásková. ... se nazývali feferóni. ... je z toho nakonec přece jen zase čárka. Tady je to hnusné i ve dne! Olše lepkavá ... to na Šimona a Judy bude zima všudy. Dnešek je žák včerejška. ... spojení atomů v molekule na Antarktidě. ... k filosofii jsou pochyby. Javor babyka ... sprostě hýká, moudrý se kousne do jazyka. ... hikorové ořechy. ... to není volba pro jeden okamžik, ale navždy. Linda Finková ... slunce pod hlavou. ... seriály Doktor Martin a Strážmistr Topinka. Prodá televizi. ... přesných a přesvědčivých a přece falešných. Nela Boudová ... je majetkem školy. Nic vás nebolí a každý den něco nového. Eva Burešová ... šaty se složitým zapínáním na zádech. ... ovcí pro vlnu. ... jsem chodil bosý a teď budu zase! ... se stává ten, kdo ji nezná.

Září 2020: J. Svobodová, Praha
Správná znění tajenek: Na svatého Matouše s jabkama do koše. Ztracená brána ... staří mrzouti na dívky. ... věděli, že čím víc bohů, tím víc darů. Návrat idiota ... protože věřili, že zahání dobytčí mor.  ... je plat kapsářů. ... trávení a látkovou výměnu. ... být sekerou pro zamrzlé jezero v nás. ... z oblasti Středomoří. ... tak doufám, že je lehčí než prvouka. ... nepřátelé, ale kamarádi. ... denních starostí. ... také na malířské plátno a vazbu knih. ... zanícené klouby. ... z nichž si jejich děti dělají dojné voly. ... nazývaná pekřín nebo pokřín. ... infantilní a infarktivní. ... na hlavě, aby mohli kdykoliv něco napsat. ... že nevinní nesou vinu za viníky. ... hodnota absolutní, bez času a prostoru.  ... pochází z Asie. ... věří prostě tomu, co právě říkají. ... dodnes je ctěn v hinduismu i buddhismu. ... uhasíme hasákem. ... násilím nebyla vnucena vzdělanost. ... sodíku a draslíku. ...  jsou tak staré jako manželství. Paví očko je součást ocasu páva. ... podstaty látky.

Srpen 2020: K. Petráková, Třešť
Správná znění tajenek: ... nikoliv hlava naplněná rozumem. ... dutiny ústní a hrtanu. ... absolutní nule....  jsou vlaky, kde se podává mléko. ... já dnes ve škole ani nebyl. ... voda v přehradě klesla o půl metru. ... je lepší pro to něco udělat.  Thrácké moře  Pole činí úrodná rolníkův pot. ... řeklo uhni a šlo dál. ... jsou větší druhy žraloků a člověk. Nebo přes držku. Severní Dakota ... kterým oplývají tlustí plešatí milionáři. Benátský záliv ... skok do zcela nových rozměrů násilí. ... že on má bohužel obě ruce levé. ... ale šel po ní opačným směrem. ... přírodní památka Kolínské tůně.  ... nikdy hvězdy nebudou stačit. ... ho kabelkou, až jsem si zlomil rtěnku! Ne, to prská papoušek. Velká Syrta ... skoro nic není takové, jak se to jeví. ... vydávaných Finskem. Každé shozené kilo oslavím žranicí. Botnický záliv ... tak by byla černá! ... vše ztraceno, zůstává ještě budoucnost. ... teče, když ruka ruku myje. ... nedostatkem nemocí.

Červenec 2020: D. Hudečková, Zlechov
Správná znění tajenek: .. doloženým městským znakem v Evropě. ... aniž by dozrávali. Tomáš Matonoha ... hledal hvězdy a on se zabije lezením. Smrk ztepilý ... jazykem je patologický problém. ... zrcadlí vaše tvář. Třístoličník ... je pochopit a dávat bez požádání. Vyndá si druhou.  ... Národní kulturní památka Solivar. ... je hněv bezmocných. ... perlivá voda. ... v prachu, který jsme zvířili svým během.  a železná ruda. ... vždy po straně, na kterou chlapec neplive. ... ledová země. Přišla mi revize. ... je dnes sídlem slovenského prezidenta.  ... zdravotní čepici. ... víc, než se chce, a míň, než se doufá.  ...  se ztratily při potopě světa. Rotavské Varhany  Markyta svolává žence. ... na to tým právníků. ... patří také Muzeum Michaila Bulgakova. Ony ne, ale my ano. Richard Strauss ... v moci fakt než v moci přesvědčení. ... chybí přední zuby.

Červen 2020: J. Hájek, Paseka
Správná znění tajenek: ... tak hlasitě, že neslyší můj výklad. Vyšší princip ... dítě se sáčkem rumových pralinek. ... pana ředitele, který dupe a funí. ... jak nádherný je domov. Den svatého Víta mnoho deště skýtá. Ordinace v růžové zahradě  ... nejstarší český lyžařský spolek.  ... uvádějí optimisté. ... proti virům chřipky. ... působí neviditelná ruka osudu. ... je vtip roku. Bozkovské dolomitové jeskyně ... velmocemi tohoto světa. ... a každý pohyb je bolestný. To je nemoc z povolání u požárníků. Duch nad zlato Syn je to můj, ale rozum má svůj. ... na zem udělala loužičku. ... ale má existovat. ... herec, dabér a režisér Václav Knop. ... oběšen na gilotině Babočka admirál Ryzí city neznají mnoho slov. Divoké pivo Kdo nezná volné chvíle, ten nežije. ... je odborník na med. ... pak je to být přítelem. Slavíci z Madridu jsou fotbalový klub. Rudý kapitán

Květen 2020: Z. Dubrowská, K. Dvůr
Správná znění tajenek: ... často květy klidí pro královnu Žofii. ... kvalitní šelak. ... po žebříku úspěchu s rukama v kapsách. ... obranou žen je nebránit se. ... to je její součástí. ... na hlinitých až jílovitých půdách. Straka se živí krádežemi. ... zdá se lepší než vlastní neporušený. Svět patří nám  je někdo, kdo pije rád víno.  ... krásnějšího, než naslouchat mlčení hlupáka. Transport z ráje  ... předek nechám stát a budu hýbat jen zadkem. Morušovník černý ... bohatství a moc. ... a regeneruje sliznice dýchacích cest.  ... až mu přeskočilo. ... tam umírají lidé sešlostí věkem. ... jako ozdobný keř. Kdo krade, má za sto. ... nekritizuj ty, kteří jsou už za ním. ... také by se smál. Kosatka má místo ploutve kosu. Je zvláštní nebýt zvláštní. Bechtěrevova nemoc ... která není dobrá pro nikoho jiného. Vysoké Mýto ... má očichávání. Kobylka je samička liliputka od koně. ... nejlidštější projev. ... na svatořečení.

Duben 2020: B. Jeníčková, Paskov
Správná znění tajenek: na Veliký pátek, rozmnožuje statek.  ... vycházkových holí. Vlast je tam, kde je dobře. Luděk Sobota ... tvého rozumu. ... se používá při nemocech kloubů. ... aby nové obhájil. ... druhou šanci udělat první dojem. ... stanou možnými. ...  zanícených ran. ... Ne každý, kdo bloudí, je ztracen. ... vyhrávat volby ... kouzelnou rostlinu zahánějící zlé duchy. ... než letící sup. Muži v naději ... nic nedělá, je nutné si odpočinout. Břestovec jižní  Lva do pavučiny nechytíš.  Polednice ... dnes moudřejší. ... žít je umění milovat skutečnost. Život na zámku ... jiného světa.  ... který zlepšuje srdeční činnost. ... je vždycky střed.  Když vlk kulhá, starý zajíc skáče. Vrásky z lásky ... nenosí parfém, nemá budoucnost.  Ztracená brána ... aby jen pár z nás trpělo.


Březen 2020: I. Bělka, Ostrava
Správná znění tajenek: Jaroslav Dušek ... otcem i máti, kdo zasil bude mu zráti. Bez práce nejsou doláče. ... matkou poezie, ale i veškeré historie. ... mi pomáhal otec! ... sice zahřeje, ale uhlí je uhlí. ... životu na dlouhodobé sněhové pokrývce. ... ve stáří propiješ. ... někdy v životě za něco postavili. ... ale má ctnostné děti. Medvěd ušatý ... si přihnu a v řemesle každém jsem mistr.  Ladislav Boháč ... že to je nemožné, a tak to udělali.  ... antikoncepční pilulku. Dalimil Klapka Kutna mnicha nedělá.  ... zvyků minulosti.  ... jelikož podporoval růst a lesk vlasů. Václav Kopta ... sáhla na myš. ... nikdy mezi nimi nesmí být ta tvoje. Ferenc Futurista ... který hluší slyší a slepí vidí. … já po tobě cihlou. ... je zase rybička. ... leč se po něm nadřeš dvojnásob. Martin Myšička  ... po vítězství velkorysost, v míru dobrotu. Kriminálka Anděl … koňaku na hvězdičky nekoukej!

 

Únor 2020: S. Šatek, Kout na Šumavě
Správná znění tajenek: ... obvykle zdarma, poslední k nezaplacení. Zámecký park Průhonice  ... je pianistka a strýc pesimista. ... jest duchem smrti. ... byla hudba příliš hlasitá. Lidé se vždy obávají změny.  ... trpasličí rododendron . Ale kdepak, já su z Moravy. Jiří Adamíra ... bude i tvé srdce.  ... nemocí jater a kornatění cév.  ... ale i jiný talent. Není silnější láska než rodinná.   ... hromadit hliník. ... ale neříkej jim to!  ... to znamená nemít paní svého jména. Božská Ema ... tvrdit, že to mysleli úplně jinak.  ... ale sladce chutná.  My jsme sousedé. U nás se pěstuje jako okrasný strom. ... nevychované a naše.  ... přináší dokonalost v práci. Maurice Dekobra . Láska je manželství duší.   ... vynaložit tlustý aby vstal z postele.  ... proti zánětům. Nepoznají, že jsou neschopní. Teď mi chutnají.


Leden 2020: P. Veleba, M. N. Ves

Správná znění tajenek:  ... přejeme pevné zdraví, štěstí a pohodu. ... možné nás popohnat. ... budou bdít a ostatní budou sedět. Deváté srdce Peníze znamenají moc. ... k celkovému pročištění organismu. ... jednu na osobu.... k uzamčení nežádoucí myšlenky. Plavecký mariáš ... po dobrodružství. ... používalo k dochucení vín a likérů. ... přehlídka dobytka. ... ve světě, se musíme stát my sami. ... který ještě žije. ... Dřevěné Mlýny. ... v minulosti jsme nezjistili ani toto. ... se narodila historie. ... zejména při nachlazení a při kašli. ... ani bonbony nepiju. Zelená vln ... se zachránil topič i palubní tesař. Husitský král Hříšník je samým jádrem křesťanství. Náhrdelník ... úmrtní oznámení! ... funkci jater, slinivky břišní a žlučníku.  ... je životem obchodu. No, řekl bych, že tak necelá polovina. ... je smutný i slavnostní. ... baklava a chalva.... než zhřešit jednou a nelitovat nikdy.

Prosinec 2019:P. Černý, Sýkořice
Správná znění tajenek: ... hnědé vlákno. ... prosinec bystří, leden a únor jiskří ... a čtyři noví pacienti! ... ale sám se přičiň. ... piva, že vás při něm nic nenapadá. ... jako zelenina. ... není žádná jiná pomoc než více sexu. ... a mozoly na zadku. Mordýř lidský ... k senilitě se musíme tvrdě dopracovat. ... je dívka lehčí, tím menší odpor. Chytrost nejsou žádné čáry. Nela Boudová ... tragiku života. ... která ráno ví, co si vezme na sebe. ... dělám, když nevím, co dělám. ... nebo jako surovina k výrobě celulózy. ... nemusely pracovat. Jiří Macháček Kdo uteče, ten vyhraje. ... jako řemínky. ... pod postel jestli tam není Chuck Norris. Všude dobře, doma nejlépe. ... k výrobě mýdla. Místo manželů je proti sobě u sebe. ... by měl studovat matematiku. ... zejména při nachlazení a při kašli. ... pakt o neútočení. David Matásek Předloni dostala Fidorku, loni už nic. ... narodili pro lásku.

 

Listopad 2019: I. Hornychová, N. Hrádek
Správná znění tajenek: ... radost nebo nemoc. ... pomáhají při léčbě chorob srdce. ... dal by snad polovici.... třeba bránit, není už vlastně štěstím. Josef Hlinomaz ... se nestane hrdinou života. ... po ledě, na Vánoce se bude určitě koupat. ... nemá zaměstnání po celou dobu života. Každé řešení přináší nové problémy. Pavel Zedníček ... ženy je mužská fantazie ... jako dostupné ovoce pro nemajetné lidi. Náhlovský ... tě nezklamal a nezklam toho, kdo ti věří. ... nemyslí na politiku. ... a mezitím nezemře. ... v neděli se pak modli za neplodnost. Rudolf Jelínek ... jako bychom nikdy neměli zemřít. ... bouřlivá hladina na mělké vodě. ... a Perštejnec. ... své auto někomu, koho jste porodili. Michal Pavlata ... kdo v nebezpečné nouzi myslí s nohama. ... nebo ji vyhraje. Jindřich Spáčil ... bohatým zdrojem minerálů a vitamínů. ... spěchej vyměnit ho. ... v práci přináší dokonalost v práci. ... každý ženu ocení.

 

Říjen 2019: M. Partyková, Ježkovice
Správná znění tajenek: ... viděl jsem i toho pána co ji hledal. ... slibováním darů. ... když to stejně všichni vědí. ... proti nadměrnému pocení nohou. ... odlesk vášní. ... a studený, je to tuhé zimy znamení. ... a hra předchází před činy. ... octomilka obecná. ... kam chceš, všude česnekem bude.  ... mimo Španělsko. ... se takový člověk zklame, nerozchází se.  ... nevíš, co den zrodí. ... žerou téměř vše, co se k nim dostane. ... se jí naskýtají. ... žádné nemají. Ohýbej strom dokud je mladý. ... ocasní ploutvičky. ... že nevím, jestli ti mám vykat nebo tykat. Modré z nebe ... těžká proviněni. ... se nedá ušpinit tekutými nečistotami. ... dílem člověka. ... nikdy se nestane hrdinou života. ... jihovýchodní Asie ... přírodu a ducha. ... jedu infikuje celou láhev vína. ... je barva selat.  ... má nejdelší listy ze všech rostlin. ... nenávidí, je tupec. Panna a netvor ... už to neudělám a dostal jsem druhý.

 

 

 

doporučte

Doporučte

naše stránky e-mailem
vašim znamým...

 

Zde vypište e-mail, komu chcete odeslat doporučení na tento web
Tento web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace ZDE

 


LÉČITELSTVÍ A PORADNA


 

- - -

 

- - -

Potřebujete si půjčit? Vyberte si ZDE!

Chcete hypotéku? Najdete ji ZDE!