ONLINE KŘÍŽOVKY .CZ | luštěte a vyhrajte

Dobrý den, dnes je 3. 12. 2022, svátek má , zítra


 

 

 

Code by PCHweb.cz

 

TOPlist

Jak můžete vyhrát

Pro jednoho výherce v jednom měsíci máme výhru:

STÍRACÍ LOS.

Pro zařazení do slosování o ceny pošlete alespoň jedno správné řešení kterékoliv zveřejněné soutěžní křížovky nebo osmisměrky. Od února 2018 losujeme v jednom měsíci ze všech správných řešení jednoho výherce, kterému pošleme stírací los.

Řešení ve tvaru: KÓD KŘÍŽOVKY TEXT (např. KRIZOVKA 29 Pec nám spadla) posílejte do 10 dnů od uveřejnění soutěžních  křížovek na mailovou adresu: onlinekrizovky@seznam.cz
Odesláním řešení s adresou dáváte výslovný souhlas k použití všech svých doručených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v evidenci na dobu nejdéle jeden rok. Osobní údaje vylosovaného výherce budou zveřejněny pouze na těchto stránkách a to v podobě jméno (pouze iniciály), celé příjmení a název města (obce), a to po dobu maximálně jednoho roku.
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v evidenci a budou sloužit pouze pro nutné úkony spojené s kontaktováním výherce a odesláním výhry. Zpracováváme pouze údaje výherce, ostatní doručené maily s osobními údaji jsou po posledním dnu v měsíci smazány.

 

Blahopřejeme výhercům soutěžních křížovek

 

Září 2022: S. Švadlenka, Rynholec
Správná znění tajenek: Oldřich a Božena ... ta jediná krása, která nikdy neslábne. ... než muž, který se o tom zmíní. ... v slunci září, sklizeň brambor se vydaří. ... muže obměkčit, ale ne oslabit. Ženy v běhu Poděkoval a šel do hospody. ... mužské pohledy. ... dějištěm olympijských her. To by mohlo být ono. ... netahej za hřívu. ... a dokonce čínská, kdyby byla aspoň naše. Všechno nebo nic Nyní je čas na odvahu a vinu. Nejlepší trapasy … kdo má starosti. ... ale měla bych měřit dva metry třicet. ... se člověk nestává, ale rodí. ... patří barokní Feldekovský zámek. ... miluje, miluje život. ... jeho ukončování. Zima je nepřítelem starců. Kdyby byly ryby ... on na ni ukládá a já z ní vybírám! Mazaný Filip Nezemřu docela. vychází a do ní se zpravidla vrací. Kdo hledá, nalézá. ... snáze zapamatovali i práva neznalí. ... nescházejí trny.

Srpen 2022: K. Slavíková, Poříčí n. Sázavou
Správná znění tajenek: ... je na hony vzdálena její kráse. Vzorná tchyně Krev ze sebe nesmyješ krví. Zakletá jeskyně ... nikdo nepropadne. ... kupky sena, naskládaný kolem kůlu. Případ dvou sester ... rybu, tak mi neutíká, ani nenadává. ... než stará panna. Ženy mého muže ... a naopak potřeby vytvářejí orgány. Peklem s čertem špatně jet, než dobře jít. ... Opárenské údolí. ... a nezná proklínání. a v naší kanceláři vedu debatní kroužek. ... se chovat, je nazpět jít. ... učil také František Ladislav Rieger. ... se neotěhotní. ... jsi měla jenom jednu. ... není najít štěstí, ale hledat ho. Baarová Bitím křivého nenarovnáš. ... zemědělské centrum. ... jest jako letní den. Ano, už piju jenom malá piva. Všechno co mám rád ... nejvyššího stupně lidského počínání. ... vysadit i dveře. ... záplata než krásná díra ... úspěšné léčbě stavů po dětské obrně.

Červenec 2022: V. Hanousková, Mělník
Správná znění tajenek: Největší kvalitou člověka je slušnost. Zejtra napořád Tu druhou jsem si vzal jako protijed. Na cizí půdě se nestaví. ... když umí napočítat do dvou. ... rozkládá na slojích hnědého uhlí. ... už jen umění žít. Ošklivá dívka nenávidí zrcadlo. Malá kotlina ... se to stále mění. Svatá Anna požala, co Markéta začala. Tenkrát v ráji ... i když se zdá sklízet dočasné úspěchy. Malá kotlina ... nejlepší lékař. ... byla původně zemědělská obec. ... zuby, dá je do skleničky. ... ji včera obral o polovinu mé výplaty. ... láska ví, že je máš. Upolín evropský žena je půl živobytí. Pekelná maturita Pravda je víc než moc, proto je trvalá. ... protože je plná lásky. ... muž, co si ona přeje. ... pořádají Casanovské slavnosti. ... zvítězíš nad věkem. Kdo nemá koně musí jít pěšky. ... jeho zuby dražší. ... otrav dobytka. ... nemusíte jezdit, očistila jsem si brýle.

Červen 2022: J. Jícha, Sloup
Správná znění tajenek: Největší kvalitou člověka je slušnost. Zejtra napořád Tu druhou jsem si vzal jako protijed. Na cizí půdě se nestaví. ... když umí napočítat do dvou. ... rozkládá na slojích hnědého uhlí. ... už jen umění žít. Ošklivá dívka nenávidí zrcadlo. Malá kotlina ... se to stále mění. Svatá Anna požala, co Markéta začala. Tenkrát v ráji ... i když se zdá sklízet dočasné úspěchy. Malá kotlina ... nejlepší lékař. ... byla původně zemědělská obec. ... zuby, dá je do skleničky. ... ji včera obral o polovinu mé výplaty. ... láska ví, že je máš. Upolín evropský žena je půl živobytí. Pekelná maturita Pravda je víc než moc, proto je trvalá. ... protože je plná lásky. ... muž, co si ona přeje. ... pořádají Casanovské slavnosti. ... zvítězíš nad věkem. Kdo nemá koně musí jít pěšky. ... jeho zuby dražší. ... otrav dobytka. ... nemusíte jezdit, očistila jsem si brýle.

Květen 2022: J. Mašek, H. Brod
Správná znění tajenek: ... a tři při rekonstrukci nehody. Svědek času ... šatů, vyprovází podle rozumu. ... docházely nám peníze. ... může postihnout náhoda. ... rojení se v užitek snadno promění. ... žalář je láska. ... potomek krále Jiřího z Poděbrad. ... co byli mučeni. ... rád toho trestá. ... který se mi v malých dávkách vrátí. Liščí doupě ... abychom se cítili vykoupení ze své bídy. ... stačila by obyčejná. Spadla ze stromu. Z malé jiskry vzniká velký oheň. A myslel tím v čudu. ... rychlostní kanoista Martin Doktor. Tvrdé ničí tvrdé. ... dává falešnou iluzi poznání. ... poznáme hlupáka, podle zvuku nádoby. Cesta do lesa ... si dál vesele perou, žehlí, vaří, uklízí Kluci z hor ... cestou nevědomí. ... nic zbytečného a všechno podstatné. Dukátová skála ... mlčí, je i on počítán mezi chytré. ... visí na okapu. ... kaplička zasvěcená Janu Nepomuckému. Drzost se vyplácí.

Duben 2022: D. Hudečková, Zlechov
Správná znění tajenek: Žralok veliký ... k smíchu než lidé moudří a přemýšliví. ... kteří dokážou odletět oknem. Ti, kdo prohrají, jsou vždycky vinni. Já jím při čtení! ... konstituční monarchií. ... strom listem zeleným, květem červeným. ... než z obdivu k němu. ... seriálu České televize Zdivočelá země. bydlí v hodinách. ... je posvátné. ... vám chtěl udělat radost, soudružko učitelko. Čolek horský Kdokoli na ní zaútočil, na ní ztroskotá. ... mnoho matčina požehnání. ... to byla ta bábovka! ... v kole štěstěny může brzy být nejníž. ... to je vlastně antikoncepce. ... Cesta z města, Zakleté pírko a Božena. ... moudří vůbec ne. ... Dánského království. No on nám včera umřel fyzikář. ... do Evropské unie. ... markantní a neštěstí druhé osoby vážné. Tiché vody tečou hluboko. Cizí kalhoty. ... ... nechává vždycky za sebou smrad. Dub bahenní ... mluvil trochu víc potichu, tak by to šlo. i když si nevěří.

Březen 2022: R. Kozojed, Opařany
Správná znění tajenek: .. jen vysokou hladinu těstosteronu. Anenský hřbet tam byla mnohem menší konkurence. ... není čestný, ale zdravý. ... a hledal s ním. Nepřipomínej marnivci jeho uhry. ... z ní pak dám steak. ... plavat až tři hodiny bez zastavení. ... displeje je váš život. ... v tropické Africe. ... i máti, kdo nezasil, nebude mu zráti Pelikán africký ... než tmu a bude šířit nepokoj a utrpení. ... když je sud prázdný. ... muž žije do sta. Na Dušičky taky není povinné být mrtvý. ... má své nepřátele. ... jsou aktivní především v noci. ... celou smečku. ... zapomněl sám sebe. ... nelze, ale také ne bez dobrého slova. Husice liščí ... nás chrání před šepotem svědomí. Ibis hnědý ... dobrého slova. ... kde často vystupuje jako šprýmař. ... a myslích lidí. Dám si ho dvakrát, ať hubnu rychleji. ... svobody a nepřítelem růstu. Holub doupňák ... jednou udělal odvážné rozhodnutí.

Únor 2022: D. Lesniaková, Ostrava
Správná znění tajenek: ... spoustu vodítek. ... bez skromnosti vede k plýtvání. ... je polovinou pravdy. Daněk evropský ... se lékař zmýlí, hned svůj omyl pochová. ... otisky prstů. ... skřivan vrzá, tak dlouho po nich zmrzá. Srnec sibiřský Až najdu tu pravou. Dřevěný kostel svaté Paraskivy. ... školu přísněji zakázat. A od té chvíle byly všechny potichu. ... sladce, ať večeří krátce. ... zejména výrů. ... co chcete, je rozhodnout se, co to je. ... najdete to ve psí boudě. ... která se nachází v Křtinském údolí. ... museli to kolo vzít. Velký Kavkaz ... věrná otrokyně, budu ti věrným otrokem. ... jako král noci. ... si zvolil opačnou cestu k záhubě. ... jsou savci z řádu chudozubých. ... s ženskou lží. Jen se to nesmí dovědět manželka. Mlok skvrnitý ... když povlečeš kšeft jako ruksak. ... symbolem ďábla.

Leden 2022: P. Šustal, Zlín
Správná znění tajenek: ... hezké prožitky s našimi křížovkami. Rallye Dakar ... mráz, byť skrovný, přece každého honí. ... než ospalá a trvalá planeta. ... a já za to slíznu kouli. Chléb je lepší než ptačí zpěv. ... neříkejte to. Vidí, slyší a zná vše, co je a bude. ... a bláznu ledakdo. Obsah knihy je ten, který tam je. Janek Ledecký ... ale byl jsem ze všech nejblíže pravdě. ... že není dobrá. Miroslav Vladyka ... opustit místo, kde žije, je nešťastná osoba. Já jsem zájmeno osobní. ... obcí oblasti je Starý Hrozenkov. ... budu nosit od nás! ... listy s otázkami. Je těžké rozdělat oheň ve studeném krbu. Daniela Kolářová ... s pěkným pozdravem sousedovic Pepíček. Krása je kletbou. Mráz kopřivu nespálí. ... a s obsahem v umění je to stejné. ... mám vytřídit vízo! ... drama Karla Kachyni Škaredá dědina. Řve po tobě učitelka! ... našim příjmům. vlastní práh.

Prosinec 2021: P. Svítil, Stod
Správná znění tajenek: ... škodí, kdo nepije, neví, jak prospívá. Mník jednovousýČlověk musí bojovat, aby žil lépe. Marek Taclík... deváté večer. Prosinec tiší lednové mrazy. ... a milujte to, co děláte. Slyšel jsem, že ti rok přidali! zříkej se bez reptání. Trnucha obecná ... v něm měl prožít celý svůj život. Kdo krmí slepici, chce mít vejce. ... československých parních lokomotiv. ... jako výmluva. Tomáš Matonoha Sto dní práce, jeden den radosti. ... že je to pravda. ... mi sáhneš na ponožky a zlomím ti deku! Žralok límcový ... může nakonec chodit bosý. ... Městská vodárna a vodárenská věž. ... sešlostí věkem. ... příliš brzy, chápeme snad i špatně. Přejeme vám hezké svátky. ... je také bolest. ... více hluku než celý les, jenž roste. Vladimír Šmeral Nemám rád solené banány. Lucie Benešová ... na velké štěstí. Mám, ale nemohu si vzpomenout kde!

Listopad 2021: V. Kapal, Bošice
Správná znění tajenek: ... i kdybychom měli dělat všichni! Vlastimil Jansa ... časně mrazy tuhé, brzy zase dobře bude. ... on sám se zjednoduší. ... tam kralují myši. ... zrak, sluch, hmat, čich a smysl pro humor. ... by se někdo díval. ... druhý nejrozsáhlejší zámecký areál. ... to bude určitě omyl. ... je právo potlačováno. ... je stát se tím, kým skutečně jste. Vilém Heckel Buďte ráda, že se vám nerozbíhají. Robin Kaleta ... koupil jsem tchyni kufr! Pero je škodlivější než lví spár. ... ale ne na nohou. ... ve kterém jsou vyobrazeny čtyři jedle. Z ničeho nic. Štola Starý Martin ... kteří to nevědí, nabízí mírovou dohodu. Daniel Málek Byl doporučen do kladivářského družstva. ... mezi iluzí a skutečností! Radek Kašpárek ... rozhoduje o budoucím, soudce o minulém. ... dovolenou až v listopadu! ... jsou originální plastikou z mramoru. ... dal jen rychlejšího koně. Co je psáno to je dáno.

Říjen 2021: J. Novotný, Otrokovice
Správná znění tajenek: Není pravidla bez výjimky. Jelec proudník ... aby se někdy dělil s jeho radostí. ...než abych ho prodával! ... a my jsme sami! ... tohoto měsíce dozajista velice studený. Dva diktáty. ... je hmyzožravá a svou kořist loví za letu. Dvě vázy a skleničku. Z lásky k penězům. ... a přehrál si celou zabijačku od začátku. Hrouzek obecný ... se vyhýbáš, kdežto příteli věříš. Parmička čtyřpruhá ... které sám složil. ... míry, znát míru je překrásná ctnost. ... je součást lidského štěstí. ... velmi citlivá na chlad a provlhnutí. ... zůstal na živu. ... největší ostrov na Zemi. biju mu já za trest jeho ženu. ... v době ledové. ... je větší, než vaše vzájemné potřeby. ... po plovoucí podlaze. ... staří mír a pokoj. ... si bere deku a uznává, že je zima. ... můžeš jít rychleji vpřed. ... i větší hmyz a výjimečně i ryby. ... nemám sám v sobě. ... rozkvést muchomůrku. ... poněvadž sám jsem neměl peněz!

Září 2021: V. Tajčová, Litoměřice
Správná znění tajenek: Čížek lesní... tomu nevěř ve věcech důležitějších. ... zazpívá duet sám. ... Evropským hlavním městem kultury. ... kdo jich nutí, to nechápu. Pěnkava obecná …vědí jak správně ocenit své statky. ... slimákovi všecky kosti. ... svatého Michala má být doma otava. ... zítra ještě jednou. ... ztratit svůj vlastní glanc. ... také zodpovědný za vymýcení neštovic. ... dokonce ho i sebere. ... a má i antibakteriální účinky. Moje žena s ním utekla. ... a Chuckův zákon. ... zkušený však pozor dá na své kroky. Špaček obecný ... na krku a ani jeden bílej vlas! Holub hřivnáč ... ona je ještě k tomu hluchá. ... palácem, svět se pro tebe stane vězením. ... aby si ohřál biftek. ... stahující a dezinfekční schopnosti. Vrabec polní ... má pesimista už na začátku. ... škrtl zápalkou vzniklo slunce. ... je vzduch zadarmo. Všichni nemůžeme všechno. Poštolka obecná

 

 

 

 

doporučte

Doporučte

naše stránky e-mailem
vašim znamým...

 

Zde vypište e-mail, komu chcete odeslat doporučení na tento web
Tento web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace ZDE

 


LÉČITELSTVÍ A PORADNA


 

 

- - -

 

 

- - -

 

 

Navštivte zlínskou ZOO,

 

nebudete litovat. Je otevřena každý den
a patří k nejoblíbenějším zahradám v republice.

Rozlehlé přírodní expozice se společným chovem více druhů zvířat, tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, průchozí expozice a voliéry, romantický zámek Lešná i krásný park - to je prostředí zcela ojedinělé zoo
i v Evropě.