ONLINE KŘÍŽOVKY .CZ | luštěte a vyhrajte

Dobrý den, dnes je 20. 9. 2020, svátek má , zítra


 

 

 

Code by PCHweb.cz

 

TOPlist

Jak můžete vyhrát

Pro jednoho výherce v jednom měsíci máme výhru:

STÍRACÍ LOS.

Pro zařazení do slosování o ceny pošlete alespoň jedno správné řešení kterékoliv zveřejněné soutěžní křížovky nebo osmisměrky. Od února 2018 losujeme v jednom měsíci ze všech správných řešení jednoho výherce, kterému pošleme stírací los.

Řešení ve tvaru: KÓD KŘÍŽOVKY TEXT (např. KRIZOVKA 29 Pec nám spadla) posílejte do 10 dnů od uveřejnění soutěžních  křížovek na mailovou adresu: onlinekrizovky@seznam.cz
Odesláním řešení s adresou dáváte výslovný souhlas k použití všech svých doručených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v evidenci na dobu nejdéle jeden rok. Osobní údaje vylosovaného výherce budou zveřejněny pouze na těchto stránkách a to v podobě jméno (pouze iniciály), celé příjmení a název města (obce), a to po dobu maximálně jednoho roku.
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v evidenci a budou sloužit pouze pro nutné úkony spojené s kontaktováním výherce a odesláním výhry. Zpracováváme pouze údaje výherce, ostatní doručené maily s osobními údaji jsou po posledním dnu v měsíci smazány.

 

Blahopřejeme výhercům soutěžních křížovek

 

 

Červenec 2020: D. Hudečková, Zlechov

.. doloženým městským znakem v Evropě. ... aniž by dozrávali. Tomáš Matonoha ... hledal hvězdy a on se zabije lezením. Smrk ztepilý ... jazykem je patologický problém. ... zrcadlí vaše tvář. Třístoličník ... je pochopit a dávat bez požádání. Vyndá si druhou.  ... Národní kulturní památka Solivar. ... je hněv bezmocných. ... perlivá voda. ... v prachu, který jsme zvířili svým během.  a železná ruda. ... vždy po straně, na kterou chlapec neplive. ... ledová země. Přišla mi revize. ... je dnes sídlem slovenského prezidenta.  ... zdravotní čepici. ... víc, než se chce, a míň, než se doufá.  ...  se ztratily při potopě světa. Rotavské Varhany  Markyta svolává žence. ... na to tým právníků. ... patří také Muzeum Michaila Bulgakova. Ony ne, ale my ano. Richard Strauss ... v moci fakt než v moci přesvědčení. ... chybí přední zuby.

Červen 2020: J. Hájek, Paseka
Správná znění tajenek: ... tak hlasitě, že neslyší můj výklad. Vyšší princip ... dítě se sáčkem rumových pralinek. ... pana ředitele, který dupe a funí. ... jak nádherný je domov. Den svatého Víta mnoho deště skýtá. Ordinace v růžové zahradě  ... nejstarší český lyžařský spolek.  ... uvádějí optimisté. ... proti virům chřipky. ... působí neviditelná ruka osudu. ... je vtip roku. Bozkovské dolomitové jeskyně ... velmocemi tohoto světa. ... a každý pohyb je bolestný. To je nemoc z povolání u požárníků. Duch nad zlato Syn je to můj, ale rozum má svůj. ... na zem udělala loužičku. ... ale má existovat. ... herec, dabér a režisér Václav Knop. ... oběšen na gilotině Babočka admirál Ryzí city neznají mnoho slov. Divoké pivo Kdo nezná volné chvíle, ten nežije. ... je odborník na med. ... pak je to být přítelem. Slavíci z Madridu jsou fotbalový klub. Rudý kapitán

Květen 2020: Z. Dubrowská, K. Dvůr
Správná znění tajenek: ... často květy klidí pro královnu Žofii. ... kvalitní šelak. ... po žebříku úspěchu s rukama v kapsách. ... obranou žen je nebránit se. ... to je její součástí. ... na hlinitých až jílovitých půdách. Straka se živí krádežemi. ... zdá se lepší než vlastní neporušený. Svět patří nám  je někdo, kdo pije rád víno.  ... krásnějšího, než naslouchat mlčení hlupáka. Transport z ráje  ... předek nechám stát a budu hýbat jen zadkem. Morušovník černý ... bohatství a moc. ... a regeneruje sliznice dýchacích cest.  ... až mu přeskočilo. ... tam umírají lidé sešlostí věkem. ... jako ozdobný keř. Kdo krade, má za sto. ... nekritizuj ty, kteří jsou už za ním. ... také by se smál. Kosatka má místo ploutve kosu. Je zvláštní nebýt zvláštní. Bechtěrevova nemoc ... která není dobrá pro nikoho jiného. Vysoké Mýto ... má očichávání. Kobylka je samička liliputka od koně. ... nejlidštější projev. ... na svatořečení.

Duben 2020: B. Jeníčková, Paskov
Správná znění tajenek: na Veliký pátek, rozmnožuje statek.  ... vycházkových holí. Vlast je tam, kde je dobře. Luděk Sobota ... tvého rozumu. ... se používá při nemocech kloubů. ... aby nové obhájil. ... druhou šanci udělat první dojem. ... stanou možnými. ...  zanícených ran. ... Ne každý, kdo bloudí, je ztracen. ... vyhrávat volby ... kouzelnou rostlinu zahánějící zlé duchy. ... než letící sup. Muži v naději ... nic nedělá, je nutné si odpočinout. Břestovec jižní  Lva do pavučiny nechytíš.  Polednice ... dnes moudřejší. ... žít je umění milovat skutečnost. Život na zámku ... jiného světa.  ... který zlepšuje srdeční činnost. ... je vždycky střed.  Když vlk kulhá, starý zajíc skáče. Vrásky z lásky ... nenosí parfém, nemá budoucnost.  Ztracená brána ... aby jen pár z nás trpělo.


Březen 2020: I. Bělka, Ostrava
Správná znění tajenek: Jaroslav Dušek ... otcem i máti, kdo zasil bude mu zráti. Bez práce nejsou doláče. ... matkou poezie, ale i veškeré historie. ... mi pomáhal otec! ... sice zahřeje, ale uhlí je uhlí. ... životu na dlouhodobé sněhové pokrývce. ... ve stáří propiješ. ... někdy v životě za něco postavili. ... ale má ctnostné děti. Medvěd ušatý ... si přihnu a v řemesle každém jsem mistr.  Ladislav Boháč ... že to je nemožné, a tak to udělali.  ... antikoncepční pilulku. Dalimil Klapka Kutna mnicha nedělá.  ... zvyků minulosti.  ... jelikož podporoval růst a lesk vlasů. Václav Kopta ... sáhla na myš. ... nikdy mezi nimi nesmí být ta tvoje. Ferenc Futurista ... který hluší slyší a slepí vidí. … já po tobě cihlou. ... je zase rybička. ... leč se po něm nadřeš dvojnásob. Martin Myšička  ... po vítězství velkorysost, v míru dobrotu. Kriminálka Anděl … koňaku na hvězdičky nekoukej!

 

Únor 2020: S. Šatek, Kout na Šumavě
Správná znění tajenek: ... obvykle zdarma, poslední k nezaplacení. Zámecký park Průhonice  ... je pianistka a strýc pesimista. ... jest duchem smrti. ... byla hudba příliš hlasitá. Lidé se vždy obávají změny.  ... trpasličí rododendron . Ale kdepak, já su z Moravy. Jiří Adamíra ... bude i tvé srdce.  ... nemocí jater a kornatění cév.  ... ale i jiný talent. Není silnější láska než rodinná.   ... hromadit hliník. ... ale neříkej jim to!  ... to znamená nemít paní svého jména. Božská Ema ... tvrdit, že to mysleli úplně jinak.  ... ale sladce chutná.  My jsme sousedé. U nás se pěstuje jako okrasný strom. ... nevychované a naše.  ... přináší dokonalost v práci. Maurice Dekobra . Láska je manželství duší.   ... vynaložit tlustý aby vstal z postele.  ... proti zánětům. Nepoznají, že jsou neschopní. Teď mi chutnají.


Leden 2020: P. Veleba, M. N. Ves

Správná znění tajenek:  ... přejeme pevné zdraví, štěstí a pohodu. ... možné nás popohnat. ... budou bdít a ostatní budou sedět. Deváté srdce Peníze znamenají moc. ... k celkovému pročištění organismu. ... jednu na osobu.... k uzamčení nežádoucí myšlenky. Plavecký mariáš ... po dobrodružství. ... používalo k dochucení vín a likérů. ... přehlídka dobytka. ... ve světě, se musíme stát my sami. ... který ještě žije. ... Dřevěné Mlýny. ... v minulosti jsme nezjistili ani toto. ... se narodila historie. ... zejména při nachlazení a při kašli. ... ani bonbony nepiju. Zelená vln ... se zachránil topič i palubní tesař. Husitský král Hříšník je samým jádrem křesťanství. Náhrdelník ... úmrtní oznámení! ... funkci jater, slinivky břišní a žlučníku.  ... je životem obchodu. No, řekl bych, že tak necelá polovina. ... je smutný i slavnostní. ... baklava a chalva.... než zhřešit jednou a nelitovat nikdy.

Prosinec 2019:P. Černý, Sýkořice
Správná znění tajenek: ... hnědé vlákno. ... prosinec bystří, leden a únor jiskří ... a čtyři noví pacienti! ... ale sám se přičiň. ... piva, že vás při něm nic nenapadá. ... jako zelenina. ... není žádná jiná pomoc než více sexu. ... a mozoly na zadku. Mordýř lidský ... k senilitě se musíme tvrdě dopracovat. ... je dívka lehčí, tím menší odpor. Chytrost nejsou žádné čáry. Nela Boudová ... tragiku života. ... která ráno ví, co si vezme na sebe. ... dělám, když nevím, co dělám. ... nebo jako surovina k výrobě celulózy. ... nemusely pracovat. Jiří Macháček Kdo uteče, ten vyhraje. ... jako řemínky. ... pod postel jestli tam není Chuck Norris. Všude dobře, doma nejlépe. ... k výrobě mýdla. Místo manželů je proti sobě u sebe. ... by měl studovat matematiku. ... zejména při nachlazení a při kašli. ... pakt o neútočení. David Matásek Předloni dostala Fidorku, loni už nic. ... narodili pro lásku.

 

Listopad 2019: I. Hornychová, N. Hrádek
Správná znění tajenek: ... radost nebo nemoc. ... pomáhají při léčbě chorob srdce. ... dal by snad polovici.... třeba bránit, není už vlastně štěstím. Josef Hlinomaz ... se nestane hrdinou života. ... po ledě, na Vánoce se bude určitě koupat. ... nemá zaměstnání po celou dobu života. Každé řešení přináší nové problémy. Pavel Zedníček ... ženy je mužská fantazie ... jako dostupné ovoce pro nemajetné lidi. Náhlovský ... tě nezklamal a nezklam toho, kdo ti věří. ... nemyslí na politiku. ... a mezitím nezemře. ... v neděli se pak modli za neplodnost. Rudolf Jelínek ... jako bychom nikdy neměli zemřít. ... bouřlivá hladina na mělké vodě. ... a Perštejnec. ... své auto někomu, koho jste porodili. Michal Pavlata ... kdo v nebezpečné nouzi myslí s nohama. ... nebo ji vyhraje. Jindřich Spáčil ... bohatým zdrojem minerálů a vitamínů. ... spěchej vyměnit ho. ... v práci přináší dokonalost v práci. ... každý ženu ocení.

 

Říjen 2019: M. Partyková, Ježkovice
Správná znění tajenek: ... viděl jsem i toho pána co ji hledal. ... slibováním darů. ... když to stejně všichni vědí. ... proti nadměrnému pocení nohou. ... odlesk vášní. ... a studený, je to tuhé zimy znamení. ... a hra předchází před činy. ... octomilka obecná. ... kam chceš, všude česnekem bude.  ... mimo Španělsko. ... se takový člověk zklame, nerozchází se.  ... nevíš, co den zrodí. ... žerou téměř vše, co se k nim dostane. ... se jí naskýtají. ... žádné nemají. Ohýbej strom dokud je mladý. ... ocasní ploutvičky. ... že nevím, jestli ti mám vykat nebo tykat. Modré z nebe ... těžká proviněni. ... se nedá ušpinit tekutými nečistotami. ... dílem člověka. ... nikdy se nestane hrdinou života. ... jihovýchodní Asie ... přírodu a ducha. ... jedu infikuje celou láhev vína. ... je barva selat.  ... má nejdelší listy ze všech rostlin. ... nenávidí, je tupec. Panna a netvor ... už to neudělám a dostal jsem druhý.

Září 2019: G. Ondráčková, Milovice
Správná znění tajenek: ... topoly černé. Za každou věcí je idea.  ... zklame vždy člověk. ... ideální pár.... bylo možno svést vinu na někoho jiného. ... při výrobě mýdla. ...  ale muž je více dítětem nežli žena. ... stáhnu topení. ... otázky řeší nejlépe děti.  ... hlemýždě a výjimečně i ptačí vejce.  ... dopít tu vanu.  Každý je otevřenou knihou pro přítele. ... při utažení opasku.   ... stavební řád. ... jako neudržovaný oheň zkomírá. ... kontrolní skupina. ... požárů bývá, proto se obloha rdívá. ... zemře, básně ztrácejí rýmy. ... bitvy u Lipan. ... obtížně snášejí sucho a chlad. ... noční vidění.  Nouze je skutečně matkou nápadů. ... Byzantské říše. ... než nějaké jisté poznání. ... jdu do hospody a bojím se že je zavřeno. ... běda vítězům!  Staří vlci vlčata nekoušou.  ... Eufrat a Tigris. ... je překvapení.  Mudrc nenosí ani štít, ani šavli.

Srpen 2019: Z. Freibergová, Kovářská
Správná znění tajenek: … jámu kopá, je u něho na brigádě.  ... budova Záložny. ... vás může v tichu utopit. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.  ... jako sedativa. Kdo pole pluží, obilí draží. ... pomalou smrt v montérkách. ... poprvé záleží.  ... slovenský hudební festival Pohoda.  Volte naši stranu! ... nadějemi tancuje do náruče smrti. ... trávící obtíže. ... jsem si tě vzala jen pro peníze. Šetři si lucernu na temné časy.  ... ukryl do podzemí. Daleko lepší je mít ji jako přítele.  ... vždyť nevíš, co den zrodí.  ... k barvení ovčí vlny.  ... aby bylo možné nás popohnat.  ...  jazyk zrádný na okamžik. ... katedrála Nejsvětější Trojice. ... osel a sežere ji. Především celníky. ... kdo nedá nic, je darebák anebo blázen. ... také do smoothie. Všude dobře, doma manželka. ... na špatně se hojící rány. ... jejich debilitou. ... a nové pravdy se přijímají těžko.  ...  neste si následky.... však nám život brzy přejde.

Červenec 2019: P. Havrlantová, Rybí
Správná znění tajenek: Samota je vlastí velikých duší.  Hordubalové  ... i tak bude pršet po několik dnů. ...je součást ocasu páva.  ... odvahu a velikost.  ... když se časy zamračí, zůstaneš sám. Habr obecný  ... že už nemusím lézt po tom zábradlí. ... kalvínské gymnázium. ... je samička od krkavce.  ... první žvýkačka ve střední Evropě. Tak mě, prosím, vyhoďte. ... přec dala příroda každému tvoru. ... přívrženci Lenina. ... dva kilogramy.  Krabičku cigaret a zapalovač.  ... království Pugam. ... pokud se mezi ně nepostaví třetí.  Morčata přenáší mor. ... a proto veselá. Princezna se zlatou hvězdou  ... nerodí živá mláďata.  ... třeba před oslem jdi na kolena. ... a štěstí od života. ... a sudoběžníky.  ... a důkladně mi popište, jak vypadá. ... Westminster. Chlap má smrdět i na obrázku. Olše lepkavá ... když nemůžeš, ale ne, když nechceš. ... datle a pomeranče.

 

 

doporučte

Doporučte

naše stránky e-mailem
vašim znamým...

 

Zde vypište e-mail, komu chcete odeslat doporučení na tento web
Tento web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace ZDE

 


LÉČITELSTVÍ A PORADNA


 

- - -

 

- - -

Potřebujete si půjčit? Vyberte si ZDE!

Chcete hypotéku? Najdete ji ZDE!