ONLINE KŘÍŽOVKY .CZ | luštěte a vyhrajte

Dobrý den, dnes je 18. 1. 2019, svátek má , zítra


 

 

Code by PCHweb.cz

 

TOPlist

Jak můžete vyhrát

Pro jednoho výherce v jednom měsíci máme výhru:

STÍRACÍ LOS.

Pro zařazení do slosování o ceny pošlete alespoň jedno správné řešení kterékoliv zveřejněné soutěžní křížovky nebo osmisměrky. Od února 2018 losujeme v jednom měsíci ze všech správných řešení jednoho výherce, kterému pošleme stírací los.

Řešení ve tvaru: KÓD KŘÍŽOVKY TEXT (např. KRIZOVKA 29 Pec nám spadla) posílejte do 10 dnů od uveřejnění soutěžních  křížovek na mailovou adresu: onlinekrizovky@seznam.cz
Odesláním řešení s adresou dáváte výslovný souhlas k použití všech svých doručených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v evidenci na dobu nejdéle jeden rok. Osobní údaje vylosovaného výherce budou zveřejněny pouze na těchto stránkách a to v podobě jméno (pouze iniciály), celé příjmení a název města (obce), a to po dobu maximálně jednoho roku.
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v evidenci a budou sloužit pouze pro nutné úkony spojené s kontaktováním výherce a odesláním výhry. Zpracováváme pouze údaje výherce, ostatní doručené maily s osobními údaji jsou po posledním dnu v měsíci smazány.

 

Blahopřejeme výhercům soutěžních křížovek

LProsinec 2018:L. Fuglíková, Kaňovice
Správná znění tajenek: ... poznání, nýbrž praktické umění žít. ... soubor Spinek. Neštěstí druhého váží jako vlas. ...  je třeba si přát mít staré přátele. ... boráček a borák. Svatá Barbora vyhání dřevo ze dvora. František Flos ... používat jeho stará trička na hadry. ... tápání a omylů. Hrad Malenovice Spravedlnost je nejsilnější armáda. ... někdy napadlo něco skutečně závažného. Veverka obecná Čas všechno hojí. ... vždy to najdeš až úplně vespod své tašky. ... ale obě měl levé. ... abych vám řekl pravdu, tak ano i ne. … pohádkové Vánoce ... kapra v rybníku. Protože je nebe modré, mám slzy v očích. ... nadnáší vzduch. Jako ta moje, taky jenom rozkazuje. ... tím, co má, ale tím, co dal.  Zámek Častolovice... dokáže mladým lidem dávat jen láska.

Listopad 2018: Z. Kašparovský, Bílovice
Správná znění tajenek: … listopadové hřmění, v obilí se mění. Teplý úsměv hřeje celou zimu. ... jediným a hlavním lidským hříchem. Poslední štace  … žádná cesta příliš dlouhá. ... rafinovaný, protože se po něm tloustne. ... vítr drobných nepříjemností.  Cerekev ... bojovat za principy než žít podle nich. ... aby se vešly do konzervy. ... postiženo velkou epidemií moru. ... vznikají z malých příčin. ... stejnou pěšinou. ... ale díky nim je náš život úplný. Jindřich Spáčil. ... hovězí vývar se dělá ze dvou kostek. ... dobře, nežli velké špatně. … všechno kolem je váš učitel. ... připojeno k hitlerovské Třetí říši. ... místo aby se jim smály. Člověk hloupý neustoupí. ... smrtelně jedovatý. ... bezbranných, není nikdy zbabělec. ... nakonec zapomíná, že má srdce.  Friesovy boudy. ... knedlíky dělíme na jídlo a pecky. ... a přesto ji nedoprovází domů. ... opravdu jsi sama ohřívala tu konzervu. ... Bůh nedá zdraví, doktor nenapraví.

Říjen 2018: P. Trnka, Slaný
Správná znění tajenek: ... obírá, neboť nepřibude cukru do vína. Láska rohatá  ... jako protijed. se člověk dělí, zatímco smutek nosí sám.  ... tedy už neodešel.  nesnáší oponenta, opilec abstinenta.  ... a to zlaté dno. Krvavý román  ... babičko, jak jsi v mládí upadla do hříchu. ... a mezitím dělá, co chce.  život, neopouští nás ani v hodině smrti. ... musím poděkovat. ... devět univerzit.  Ve čtyři se vrací její muž z práce.  ... abychom mohli milovat déle.  také jako tisícileté hlavní město.  ... akceptuje mě. ... a blázen, aby míchal. ... koně a lásku lze ukrýt velmi těžko. Archa pro Vojtu   ... v pěkném listí nerodí vždy sladké ovoce. ... jeho, ale o něho. ... pil jejich kávu.  ... před průměrně talentovaným blbem. Poslední motýl  ... když je máme, víme, že pomine. ... inkasovat, loď se potápí. ... jaký jsi, ne co máš. ... je vždy otevřeno, pouštějí i v noci. Tichý společník ještě s tebou, kdybys nikdy neměl nic.

Září 2018: A. Geregela, Praha
Správná znění tajenek: ...tak žíti budeš. Práce často bývá matkou radosti. ... ten doktor je její muž. ... Moguntiacum. ... jako dvojitá fraktura nohy ženy. dva sladké jedy.  ale je to lepší než minule. ... nechápou jak je život těžký. Kněžna Libuše ... se vracíme zpět do svého života. čtyři co tě nesli. jsou způsobeny vadnou křídou. Panna a netvor ... libra léčení. Cesta do hlubin študákovy duše ... protože nikdo ty okamžiky nezná. Je to dobrý, jeď, zprava nic nejede. ... a budeš znát budoucnost. ... že vám vždy půjde nejhůře. Rodinné trampoty oficiála Tříšky ... jaký je teď a jaký bude. ... poplakat jakoby pomalu ani nežila. Obchod na korze moře vysychá, rostou hory. ... taky, ale myslí si že ji poslouchám.  ... způsobí, že začne zvonit telefon. ... nekrolog nikomu neprodlouží život.  Straka v hrsti ... pěstounem svědomí je stud.  ... kdo zná cestu, necestuje s karavanou.

Srpen 2018: A. Szatanová, Ostrava
Správná znění tajenek: Kdyby nebylo oráče nebylo by boháčeJen na to nesmí přijít manželka. Člověk se sto řemesly je nešika.... taky jenom rozkazuje. Věra Galatíková... vyhrožují kočkám pouze z hloubi děr.... pouze my můžeme být slabými. Nic, vrátil se její manžel.... měnit svou víru.... ale jeho způsob je lepší.... je okouzlen a nenajde cestu zpět.... obce Dolní Morava.... patří třetina ran určených manželce. Zvonící meče Dolní Temenice.. co jsem se oženil, nevidím žádné peníze. Dřevohostice Nikdy neopakuj úspěšný pokus! Dejte si pozor na to, co není. ... jsou dlužníci. ... pořádat trhy, vařit pivo, i právo hrdelní. ... toho, který to dělá.  ... jako sochu je jediné hodné zralého muže. ... Jan Roháč z Dubé.  Když vchází víno, odchází tajemství. ... my jim dáme byt oni nám dají klid. ... Dolního Rakouska.  ... zatrpklými generacemi mladých. ... zákon je známost u soudu. ... ještě nezačali dělat. ... jak se snaží vyšplhat na strom.

Červenec 2018: E. Mazačová, Police nad Metují
Správná znění tajenek:... se mše nezpívá. ... společnosti prostřednictvím trestů. ... plny vzpomínek. ... je jinde je nemožné. Každý řezník chválí své hovězí maso.  Jaromír Zápal  ... ctností, nezná míru ani pravidla. Srdci neporučíš. ... na hodiny zpěvu. Moucha chce být také ptákem.  Jaroslav Rudiš  No, zanedlouho bude mít štěňata. ... a dej ho stranou. ... nezvykal na úplatky. se odvažují měnit vše, co není v pořádku. ... svých památek. Na Žižkově válečném voze ... nikoli hříšník. Ne, chce se dělit. ... kdo radost rozdává, ten radost má. ... přináší lítost. Tak já vám za něj jako zaplatím. Jaroslav Bárta ... žít tak, jak žiji. Žebrákova taška není plná.  ... krokodýlů bojí. ... v čase a prostoru určují běh světa. .. vytrvá, vyhraje. Tajemství staré bambitky  ... rozplývají v nic. ... jsou tři nejpyšnější zvířata na zemi.

Červen 2018: V. Řezníček , Tlumačov
Správná znění tajenek:  ... při útěku musí brát s sebou i sebe. ... hlavní náměstí.  Netahej spícího tygra za fousy. ... lásku básníkovu. ... jeho kořen slunci. ... a studený bývá, obilí to neprospívá. ... kteří se snaží.   ... a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce. ... tři kožichy, luxusní auto a vila. ... jež se lásky bojí. ... navštívit Muzeum vikinských lodí.  ... než bohatství. ... musí být střídmý až do posledního detailu. ... nebude umět umírat. ... ženské mohly být mladší o čtyřicet let. ... Botanická zahrada. Čekám s váma dítě. Ten, kdo je šťastný s ostatními. ... i jeho zásadami. ... a přitom se současně neměnit. .. a cirkus je to samé. Johannes Kepler ... má na takové věci ještě dost času. ... rozhledu a světla. ... říčka Ostružná. Volný čas je především stav duše. Trefil krávu. Jen hlupák polévá slona lžičkou. ... slyšet a mlčet.  ... i tehdy, když se stává nesnesitelný.

Květen 2018: J. Šiblová, Kunovice
Správná znění tajenek: ... kopřivy, omrznou i brambory. ... je snadnější než jednat. Žárlivost je stínem nevěry.  ... a mamince na nervy. ... památku spisují. sám sebe o to být příčina ve svém životě.... zotročený ke zlu. ... kostel sboru Mistra Jakoubka ze Stříbra.... zločinu podvodu. ... zdravý rozum.  včely přehlíží, sám ve škodu se pohříží. ... Tůma Přeloučský.  ... mohla dát, aniž by ti to předtím vzala. ... až se ucho utrhne.  ... o starost méně. ... teď mám tři děti a vůbec žádnou teorii. ... to, co stvořil. Nejlepší odpovědí na hněv je klid.  ... se ví, kdo je šéfem. ... cech soukeníků. ... většinou nebývá tak trestán jako já. už je po srandě. ... pouhým bledým odleskem světla cizího. ... o úsměv idiota. ... Otakar Bystřina. Déšť nepadá jen na střechu.  Do pokladny. ... je životní postoj. ... jim, že už budu hodnější než letos. ... kolik by si přál.

Duben 2018: K. Benedíková, Veselí n. Moravou
Správná znění tajenek: ... protože, holčičko, to jsou přece hrušky. ... jakmile má cíl. Jedním prstem ani oblázek neuzvedneš. ... polského Sejmu. Nevejde se mi do nosu. ... které ve frontě čekají na očesání. ... každé volovině. Láska žádá všechno a úplně právem. ... nahlášenou cenovou bombu! ... do ekonomie. ... okna jsou vysoko a mříže jsou tluté. ... tím větší kapacita. ... rozvine síla a odvaha dosáhnout vítězství. ... a já pochopím. ... dostanu od ženy pohlavek. ... je hrad Hněvín na kopci nad městem. Po Brněnské přehradě. ... dnešní problémy a o své včerejší výroky. ... patří Vídenští filharmonikové. právě neudělali. ... jako období podnikatelské pasivity. ...  že má nechat oheň na pokoji. ... teoreticky vysvětlovat, už je po srandě. ... odnaučuje číst. ... germánský kmen Vandalů. Kde není bolest, nic se nenarodí. Kdo čeká, je jen nalezen.  ... ještě tak horká. ... něčemu dosti silně, stane se to pravdou. ...  pohoří Atlas.

Březen 2018: I. Laštůvková, Svitavy
Správná znění tajenek: ... sij třeba za mokra, na podzim i za sucha. ... nového berana. ... čokolády a růží.  jednomu přece nebudu lhát. Nezralé maliny jen pokud jde o víno, whisky a nábytek. ... vypořádej se s tím, co přijde.  ... čtyři hospody. ... odkvétají pampelišky a kvetou třešně. ... nikdy nevíš, co ochutnáš. ... který zničil celé jeho jižní křídlo. ... jak je bohatý.  ... trhat, až když zcela uzraje. ... jenže dostal doma do hlavy válečkem. Princ a Večernice  touží být milována více než láskou. ... mají velké uši.  ... tolika vyhlášek mají analfabeti. ... do času vyměřeného pro život. Krásná Helena  zkaženosti je člověk bez cíle. jdou na export. ... že i ten druhý může mít pravdu. ... říkám, aby chodila rovně a nehrbila se. Královský slib  ... fantazie a není umění bez faktů. ...  v oddělení cukrovinek. ... skladatel a dirigent Václav Smetáček. ... svátek obličeje. Smrt je peříčko, služba je hora. ... v pondělí zde máme zavírací den.

Únor 2018: G. Minaříková, Držková
Správná znění tajenek: ... v nich nedokážu rozpoznat souhvězdí. ... Žraločí zuby. Jací jsme, takové budou naše děti. ... Matěje nahý nahého nosí na těle. ... než všechny léky. ... jsi mi za dobré vysvědčení sto korun. ... hornická osada. ... než otec rodiny. ... usměje se na nás a pak zapadne. ... pro pitomosti co děláme. ... nedostačuje k tomu, aby přestal psát.  ... to zkus po dobrým. ... pivovar Rebel. ... chodí na pivo a mamince na nervy. ...  sídlo soudu. ... a lov na ptáky, nikdy netrvají dlouho. ... a mé ženě schopnost pracovat. ... že něco dostal. ... samé pětky, ale neřeknu ti v jakém pořadí. ... Vrážský potok. ... láska je jako kurs lyžování nasucho. ... v lese, rozběhl bych se domů. ... je moje rodina. ... vydrancováno obávanými polskými kozáky. ... žere tři dny před tím než se bere. ... jeden člověk ještě není člověkem. ... horním městem. ... milovat nepřátele tak jak své bližní.

Leden 2018: V. Krejčiříková, Třebíč, M. Suchá, Babice
Správná znění tajenek: Hodně štěstí v novém roce! ... volné, aby bylo vidět, že jste dáma. ... nazývá touhou. ... třesou ruce, že vždycky polovinu vylije.  Martin Hanzal ... do toho minulost. ... písemce z matematiky se taky přepočítám.  ... se sluší chodit. Když je leden bílý, je sedlákovi milý. ... v deseti jazycích. ...  lidskou bytost. Žít v chudobě není hanba, žít ve špíně, ano. Čajánek ... protože třeba já mám taky rád banány. ... odpočívat v ráji. ... tak na noviny. ... jsou šťastné, se s tím nespokojí. Slavomír Lener  je chytrá, tak ji to ani nenapadne. ... ještě rozkvete. ... nikoli sebe v umění. Potom si naleju odpověď a zas je dobře. ... v pátém měsíci. ... se nabízet, ale beze slova se obětovat. Zdeněk Kubica ... umění života. ... ručí ředitel a mučitelský výbor. ... ti vyjde opak. ... psích spřežení. ... ušpiní, toho ostatní umažou docela. ... římské číslice.

 

doporučte

Doporučte

naše stránky e-mailem
vašim znamým...

 

Zde vypište e-mail, komu chcete odeslat doporučení na tento web
Tento web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace ZDE

 


LÉČITELSTVÍ A PORADNA


 

- - -

 

- - -

Potřebujete si půjčit? Vyberte si ZDE!

Chcete hypotéku? Najdete ji ZDE!