ONLINE KŘÍŽOVKY .CZ | luštěte a vyhrajte

Dobrý den, dnes je 31. 5. 2023, svátek má , zítra


 

 

 

Code by PCHweb.cz

 

TOPlist

Jak můžete vyhrát

Pro jednoho výherce v jednom měsíci máme výhru:

STÍRACÍ LOS.

Pro zařazení do slosování o ceny pošlete alespoň jedno správné řešení kterékoliv zveřejněné soutěžní křížovky nebo osmisměrky. Od února 2018 losujeme v jednom měsíci ze všech správných řešení jednoho výherce, kterému pošleme stírací los.

Řešení ve tvaru: KÓD KŘÍŽOVKY TEXT (např. KRIZOVKA 29 Pec nám spadla) posílejte do 10 dnů od uveřejnění soutěžních  křížovek na mailovou adresu: onlinekrizovky@seznam.cz
Odesláním řešení s adresou dáváte výslovný souhlas k použití všech svých doručených osobních údajů k jejich zpracování a uchování v evidenci na dobu nejdéle jeden rok. Osobní údaje vylosovaného výherce budou zveřejněny pouze na těchto stránkách a to v podobě jméno (pouze iniciály), celé příjmení a název města (obce), a to po dobu maximálně jednoho roku.
Poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zpracování, uložení v evidenci a budou sloužit pouze pro nutné úkony spojené s kontaktováním výherce a odesláním výhry. Zpracováváme pouze údaje výherce, ostatní doručené maily s osobními údaji jsou po posledním dnu v měsíci smazány.

 

Blahopřejeme výhercům soutěžních křížovek

 

 

Březen 2023: M. Pěničková, Nymburk
Správná znění tajenek: .. a pohřbívá dole. Sláva provází ctnost jako stín. ... mám takovou manželku. Co nevím, s tím se nemusím trápit. ... Žerotínové. Čas je nejlepší lékař. Když se vám ve špajzu oběsí myš. ... prázdnější, tím je těžší. ... mocné a bohaté Janovské republiky. Nevejde se mi do nosu. ... netrpělivost. ... kývne hlavou plují ledy dolů vodou. Veselá bída všechno překoná. Kolik otroků, tolik nepřátel. ... pletením metel. ... a čtyři na zrcadle. Lepší známý čert, než neznámý svatý. Jak se maže, tak se jede. ... je pětilodní gotická bazilika. ... se třetí nemá míchat. ... mezi iluzí a skutečností! Nemůže, když nevychodil zakladní! Uherský Brod Hněv je počátkem šílenství. Paul Brunton ... i když je sám. Lepší pták v ruce, než dva letící. ... je horší než smrt. Ne, čekal jsem až odejde. ... neboť věřím, že dějiny se opakují. ... římské lázně.

Únor 2023: K. Lojek, Brno
Správná znění tajenek: Ovsík vyvýšený ... když opravdu strašně toužíte držet. ... z nich šlápl na ruku! ... svítí, tam blesk a hrom neuškodí. ... on sebe a ona sebe. Řebčík kostkovaný To je super zmetek, ona nemá ani dno! ... než klíč houslový.... několikrát dobýván a přestavován. ... mám ještě dvě bedny! ... se nenosí zpátky. Promiňte, slečno, to jsem nevěděl. zbavuje všech trápení. ... jsou vztyčené ukazováčky minulosti. Narcis žlutý Zástup není žádný hlupák. ... vložte dopis do obálky a zalepte ji. ... epidemií je z vody! Hubený přežije deset tlustých. Dračinka jižní ... mistr ve svém oboru. ... Václav Zmrzlík ze Svojšína. Po škodě zmoudříme. ... mají poražení co falzifikovat. Kandík psí zub ... jako nic. Ošklivé trvají věčnost. ... s pracovní potencí. ... je učitelka a podle ní jsem stále blbec.

Leden 2023: V. Blechová, Uhlířské Janovice
Správná znění tajenek: Přejeme vše nejlepší v letošním roce. ... myslet na smrt. … postůj, po obědě se procházej. S čerty nejsou žerty ... pokaždé vrátila. ... odolává, nebo jej nazývá touhou. ... než ryzí zlato.... titul Historické město roku. Čas je šarlatán.... se všemi než žít sám. Na svatou Baziliši zima všude čiší. Roman Hemala ... je pro peníze schopen i pracovat. ... stát je věčný. radostné zážitky své minulosti. A k manželství ještě blíž. Marie Málková Krásný obličej stojí peníze. ... že se porušují. parní pila a továrna na sirky. ... nějaký sen doby předešlé. ... zuby nepotřebuju. ... co máte, než pochopíte, kde je problém. Malostranské humoresky ... se neustále vytahovali nad ostatní. ... začíná společnost. ... ať tě vezme na ramena. ... lze použít jako okrasné rostliny. ... nalezl poklad. ... tak, jak si to člověk představuje. ... nezodpovědní.

Prosinec 2022: B. Zadinová, Lužice
Správná znění tajenek: Přejeme vše nejlepší v letošním roce. ... myslet na smrt. … postůj, po obědě se procházej. S čerty nejsou žerty ... pokaždé vrátila. ... odolává, nebo jej nazývá touhou. ... než ryzí zlato.... titul Historické město roku. Čas je šarlatán.... se všemi než žít sám. Na svatou Baziliši zima všude čiší. Roman Hemala ... je pro peníze schopen i pracovat. ... stát je věčný. radostné zážitky své minulosti. A k manželství ještě blíž. Marie Málková Krásný obličej stojí peníze. ... že se porušují. parní pila a továrna na sirky. ... nějaký sen doby předešlé. ... zuby nepotřebuju. ... co máte, než pochopíte, kde je problém. Malostranské humoresky ... se neustále vytahovali nad ostatní. ... začíná společnost. ... ať tě vezme na ramena. ... lze použít jako okrasné rostliny. ... nalezl poklad. ... tak, jak si to člověk představuje. ... nezodpovědní.

Listopad 2022: V. Nová, Domažlice
Správná znění tajenek: Bečov nad Teplou Když jsem opilý, vidím vás dvakrát! ...je to strašná stíhačka. ... čistá, krutá zima se v lednu chystá. ... svatého Maura. ... budete se moci radovat podruhé. ... čas, aby došlo i na abstinenty! ... beran podojen. ... z kombinace rozumu s nerozumem. Čestmír Jeřábek ... když mu jiní věří. ... s hlavním střediskem Velké Moravy ... den nějaký čas o samotě. Častý host se stává břemenem. ... opravil tu pětku! Josef Matička ... shodnout ani v jednom případě! Vysoká Štola ... problémem, ale pokaždé znovu řešením. Už zase mluví. ... chválí své pivo ... také herec a režisér Ladislav Boháč. aby jste ho dosáhli. Chytrý rozumí z jednoho slova dvě. Horní Franky ... tou nejlepší odpovědí. ... druhý hlídá a třetí zabije svědky. Mladý může, starý musí. ... ženy, hazardní hry a řemeslník v domě. Prosím, generál!

Říjen 2022: H. Balvínová, Ježovice
Správná znění tajenek: Lelek americký Žijeme v kultuře netrpělivosti. ... a ještě mi nemarodily. Spánek je nejlepší lékař. ... jinou zubní pastu. ... ale nemusí se vždycky trefit. ... v pavilonu Indonéská džungle. ... se dělá bez kapes. ... slečnu a je čím dál tím chytřejší. ... musí mít důvod, směje se něčemu. Pštros somálský ... všechno, ale nemají o ničem ani ponětí. Ne, jako blbci! Trápení ženou člověka na hřbitov. ... horní víčko. ... Honzík vrátil facku. Kůň miluje oves, půda miluje hnůj. ... musí mít muž rozum. ... obývá vysokohorské himálajské lesy. Host je jako déšť. ... v období krmení mláďat. ... že nejste jedním z těch, kdo to udělají. Holub hřivnáč ... svoje, já vím svoje a děti kazit nebudeme. Všechny prsty bolí stejně. ... uznávaná valuta. Jaká je setba taková je sklizeň. Hrdlička divoká ... je lepší, než kráčet světlem sám. ... silnější v právu. Tak sněz sýr a díry nech na talíři!

Září 2022: S. Švadlenka, Rynholec
Správná znění tajenek: Oldřich a Božena ... ta jediná krása, která nikdy neslábne. ... než muž, který se o tom zmíní. ... v slunci září, sklizeň brambor se vydaří. ... muže obměkčit, ale ne oslabit. Ženy v běhu Poděkoval a šel do hospody. ... mužské pohledy. ... dějištěm olympijských her. To by mohlo být ono. ... netahej za hřívu. ... a dokonce čínská, kdyby byla aspoň naše. Všechno nebo nic Nyní je čas na odvahu a vinu. Nejlepší trapasy … kdo má starosti. ... ale měla bych měřit dva metry třicet. ... se člověk nestává, ale rodí. ... patří barokní Feldekovský zámek. ... miluje, miluje život. ... jeho ukončování. Zima je nepřítelem starců. Kdyby byly ryby ... on na ni ukládá a já z ní vybírám! Mazaný Filip Nezemřu docela. vychází a do ní se zpravidla vrací. Kdo hledá, nalézá. ... snáze zapamatovali i práva neznalí. ... nescházejí trny.

Srpen 2022: K. Slavíková, Poříčí n. Sázavou
Správná znění tajenek: ... je na hony vzdálena její kráse. Vzorná tchyně Krev ze sebe nesmyješ krví. Zakletá jeskyně ... nikdo nepropadne. ... kupky sena, naskládaný kolem kůlu. Případ dvou sester ... rybu, tak mi neutíká, ani nenadává. ... než stará panna. Ženy mého muže ... a naopak potřeby vytvářejí orgány. Peklem s čertem špatně jet, než dobře jít. ... Opárenské údolí. ... a nezná proklínání. a v naší kanceláři vedu debatní kroužek. ... se chovat, je nazpět jít. ... učil také František Ladislav Rieger. ... se neotěhotní. ... jsi měla jenom jednu. ... není najít štěstí, ale hledat ho. Baarová Bitím křivého nenarovnáš. ... zemědělské centrum. ... jest jako letní den. Ano, už piju jenom malá piva. Všechno co mám rád ... nejvyššího stupně lidského počínání. ... vysadit i dveře. ... záplata než krásná díra ... úspěšné léčbě stavů po dětské obrně.

Červenec 2022: V. Hanousková, Mělník
Správná znění tajenek: Největší kvalitou člověka je slušnost. Zejtra napořád Tu druhou jsem si vzal jako protijed. Na cizí půdě se nestaví. ... když umí napočítat do dvou. ... rozkládá na slojích hnědého uhlí. ... už jen umění žít. Ošklivá dívka nenávidí zrcadlo. Malá kotlina ... se to stále mění. Svatá Anna požala, co Markéta začala. Tenkrát v ráji ... i když se zdá sklízet dočasné úspěchy. Malá kotlina ... nejlepší lékař. ... byla původně zemědělská obec. ... zuby, dá je do skleničky. ... ji včera obral o polovinu mé výplaty. ... láska ví, že je máš. Upolín evropský žena je půl živobytí. Pekelná maturita Pravda je víc než moc, proto je trvalá. ... protože je plná lásky. ... muž, co si ona přeje. ... pořádají Casanovské slavnosti. ... zvítězíš nad věkem. Kdo nemá koně musí jít pěšky. ... jeho zuby dražší. ... otrav dobytka. ... nemusíte jezdit, očistila jsem si brýle.

Červen 2022: J. Jícha, Sloup
Správná znění tajenek: Největší kvalitou člověka je slušnost. Zejtra napořád Tu druhou jsem si vzal jako protijed. Na cizí půdě se nestaví. ... když umí napočítat do dvou. ... rozkládá na slojích hnědého uhlí. ... už jen umění žít. Ošklivá dívka nenávidí zrcadlo. Malá kotlina ... se to stále mění. Svatá Anna požala, co Markéta začala. Tenkrát v ráji ... i když se zdá sklízet dočasné úspěchy. Malá kotlina ... nejlepší lékař. ... byla původně zemědělská obec. ... zuby, dá je do skleničky. ... ji včera obral o polovinu mé výplaty. ... láska ví, že je máš. Upolín evropský žena je půl živobytí. Pekelná maturita Pravda je víc než moc, proto je trvalá. ... protože je plná lásky. ... muž, co si ona přeje. ... pořádají Casanovské slavnosti. ... zvítězíš nad věkem. Kdo nemá koně musí jít pěšky. ... jeho zuby dražší. ... otrav dobytka. ... nemusíte jezdit, očistila jsem si brýle.

Květen 2022: J. Mašek, H. Brod
Správná znění tajenek: ... a tři při rekonstrukci nehody. Svědek času ... šatů, vyprovází podle rozumu. ... docházely nám peníze. ... může postihnout náhoda. ... rojení se v užitek snadno promění. ... žalář je láska. ... potomek krále Jiřího z Poděbrad. ... co byli mučeni. ... rád toho trestá. ... který se mi v malých dávkách vrátí. Liščí doupě ... abychom se cítili vykoupení ze své bídy. ... stačila by obyčejná. Spadla ze stromu. Z malé jiskry vzniká velký oheň. A myslel tím v čudu. ... rychlostní kanoista Martin Doktor. Tvrdé ničí tvrdé. ... dává falešnou iluzi poznání. ... poznáme hlupáka, podle zvuku nádoby. Cesta do lesa ... si dál vesele perou, žehlí, vaří, uklízí Kluci z hor ... cestou nevědomí. ... nic zbytečného a všechno podstatné. Dukátová skála ... mlčí, je i on počítán mezi chytré. ... visí na okapu. ... kaplička zasvěcená Janu Nepomuckému. Drzost se vyplácí.

Duben 2022: D. Hudečková, Zlechov
Správná znění tajenek: Žralok veliký ... k smíchu než lidé moudří a přemýšliví. ... kteří dokážou odletět oknem. Ti, kdo prohrají, jsou vždycky vinni. Já jím při čtení! ... konstituční monarchií. ... strom listem zeleným, květem červeným. ... než z obdivu k němu. ... seriálu České televize Zdivočelá země. bydlí v hodinách. ... je posvátné. ... vám chtěl udělat radost, soudružko učitelko. Čolek horský Kdokoli na ní zaútočil, na ní ztroskotá. ... mnoho matčina požehnání. ... to byla ta bábovka! ... v kole štěstěny může brzy být nejníž. ... to je vlastně antikoncepce. ... Cesta z města, Zakleté pírko a Božena. ... moudří vůbec ne. ... Dánského království. No on nám včera umřel fyzikář. ... do Evropské unie. ... markantní a neštěstí druhé osoby vážné. Tiché vody tečou hluboko. Cizí kalhoty. ... ... nechává vždycky za sebou smrad. Dub bahenní ... mluvil trochu víc potichu, tak by to šlo. i když si nevěří.

 

 

 

 

 

 

doporučte

Doporučte

naše stránky e-mailem
vašim znamým...

 

Zde vypište e-mail, komu chcete odeslat doporučení na tento web
Tento web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace ZDE

 

 

- - -

 


 

LÉČITELSTVÍ A PORADNA

 


 

 

Navštivte zlínskou ZOO,

 

nebudete litovat. Je otevřena každý den
a patří k nejoblíbenějším zahradám v republice.

Rozlehlé přírodní expozice se společným chovem více druhů zvířat, tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, průchozí expozice a voliéry, romantický zámek Lešná i krásný park - to je prostředí zcela ojedinělé zoo
i v Evropě.